reklama

"Pište to na Bouchardovou." Muž se vydával za bratra hvězdy, projedl a propil milion

Genie Bouchardová. Genie Bouchardová. autor: Instagram Genie Bouchard
Na tenisových kurtech stále výrazně strádá, navíc řeší mimosportovní problémy. Kanaďanka Genie Bouchardová se stala obětí podvodu. Muž, který se vydával za jejího bratra, utratil z jejího účtu v přepočtu bezmála milion korun.

Policie v souvislosti s neobvyklým případem zatkla čtyřiadvacetiletého Solomona Shlomo Azariho.

Ten se měl v době, kdy o rok starší Bouchardová objížděla evropské turnaje včetně grandslamových French Open a Wimbledonu, ubytovat na její obvyklé adrese, v hotelu na slavné Miami Beach.

Mladý muž se vydával za bratra slavné tenistky a zaměstnance hotelu vodil za nos dva měsíce. Klec spadla, až když si Kanaďanka všimla podezřelých transakcí ve výpisech z účtu a vyzvala jednoho ze členů svého týmu, aby zavolal na hotelovou recepci.

"Pokaždé, když vešel do restaurace nebo vstupní haly, řekl lidem z hotelu, aby vše účtovali jeho sestře," píše se v policejní zprávě. Zpátky se Azari rozhodně nedržel. Konečná suma, kterou v hotelové restauraci a na místním baru stihl utratit, činila 42 tisíc dolarů, tedy skoro milion korun. 

Policie pak během zatýkání našla v Azariho kapse kokain, ve výsledku ho tak viní ze čtyř trestných činů. Kromě držení omamných látek jde o plánování podvodu, zneužití identity a samozřejmě krádež.

Bouchardová je nyní v New Yorku, kde se připravuje na start závěrečného grandslamu sezony, tedy US Open. Na žebříčku je na 119. místě a stále marně usiluje o návrat mezi elitu.

Rodačka z Montrealu momentálně navyšuje nevídanou sérii porážek. Poslední výhru na okruhu WTA si připsala v polovině února v Dubaji, od té doby desetkrát prohrála hned svůj úvodní duel na turnaji.

Kanadská tenistka přitom vstoupila do špičky velmi dravě ve svých dvaceti letech. V sezoně 2014 hrála nejprve semifinále na Australian Open i Roland Garros, aby se krátce poté probojovala do finále Wimbledonu. Tam jasně podlehla Petře Kvitové. Jejím žebříčkovým maximem je páté místo z října téhož roku.

Odvážná Kvitová, futuristická Ósakaová i pomeranč Šarapovová. To bude móda na US Open Odvážná Kvitová, futuristická Ósakaová i pomeranč Šarapovová. To bude móda na US Open Prohlédněte zde
reklama