reklama

Siniaková v Hongkongu končí ve druhém kole, nestačila na Gavrilovovou

Siniaková se s Gavrilovovou utkala vůbec poprvé. Siniaková se s Gavrilovovou utkala vůbec poprvé. autor: Reuters
Kateřina Siniaková dnes v Hongkongu dohrávala ve středu přerušený zápas proti Darije Gavrilovové, na osmou nasazenou hráčku ovšem nestačila a turnaj v Hongkongu pro ni končí ve druhém kole po prohře 2:6, 5:7.

Hongkong - Tenistka Kateřina Siniaková skončila na turnaji v Hongkongu v druhém kole. S osmou nasazenou, Australankou Dariou Gavrilovovou, která je ve světovém žebříčku o třináct míst lepší, prohrála v prvním vzájemném utkání 2:6, 5:7.

Kvitová po asijské šňůře: Cítím se vyčichlá, měla bych hledat trenéra, ale vůbec se mi nechce Kvitová po asijské šňůře: Cítím se vyčichlá, měla bych hledat trenéra, ale vůbec se mi nechce Čtěte zde

Zápas začal už ve středu, na začátku druhé sady byl ale kvůli dešti přerušen. Moskevská rodačka Gavrilovová v dnešní dohrávce zvýšila až na 5:0, dvacetiletá Češka jí však následně třikrát sebrala podání, odvrátila tři mečboly a dokázala vyrovnat.

Přesto 51. hráčka světového žebříčku Siniaková téměř hodinu trvající set nakonec prohrála. O svůj servis přišla v utkání celkem sedmkrát.

Tenisový turnaj žen v Hongkongu (tvrdý povrch, dotace 250.000 dolarů):

Dvouhra – 2. kolo:

Gavrilovová (8-Austr.) – Siniaková (ČR) 6:2, 7:5.

reklama