reklama

Slavné rande probudilo žárlivost, lituje Bouchardová. Filmaři už mají hotový scénář

Eugenie Bouchardová. Eugenie Bouchardová. autor: Instagram Eugenie Bouchardové
Slavné rande s fanouškem, k němuž došlo kvůli sázce na Twitteru, zanechalo na více frontách nepříjemnou pachuť. Někdejší finalistka Wimbledonu Eugenie Bouchardová, která v uplynulém týdnu zářila na antukových kurtech v pražské Stromovce, to prozradila v jednom z posledních rozhovorů.

Uplynulo už tři a půl roku od momentu, kdy se tenhle nevšední příběh začal rozvíjet.

Kanadská tenistka tehdy na oblíbené sociální síti tvrdila, že fotbalový Super Bowl vyhrají Atlanta Falcons. Proti byl jeden z jejích fanoušků, jistý John Goehrke. "Pokud to budou New England Patriots, zajdeme na rande?" zkusil štěstí mladík.

Na turnaji v Praze zpívají kanáři. Bouchardová smetla nasazenou osmičku Na turnaji v Praze zpívají kanáři. Bouchardová smetla nasazenou osmičku Čtěte zde

Tenisová kráska souhlasila. Z nevinné sázky vznikla story vyprávěná ve sportovních médiích po celém světě. Patriots totiž i díky skvělému výkonu legendárního quarterbacka Toma Bradyho zvítězili 34:28. Bouchardová s Goehrkem vyrazili na schůzku, přičemž nakonec nezůstalo jen u jedné.

Jak teď bývalá světová pětka přiznala, randění s fanouškem přineslo potíže.

"Mně i jemu. Všechny jeho přítelkyně mě nesnáší, žárlí na mě. John už mi občas ani neodepisuje. Nechápu to, vidíme se tak jednou za rok," svěřila se šestadvacetiletá Kanaďanka v podcastu na serveru Tennis.com.

"Když jsem měla přítele já, měla jsem kvůli tomu také problémy. Všude jsou články o tom, jak randíte, takže asi není divu, že lidé kolem vás žárlí. Byli jsme si navzájem pohromou pro naše osobní životy," přiznala Bouchardová.

V současné době až 330. hráčka světového žebříčku uvedla, že slavného rande lituje.

Moje kariéra je na konci, ví Federer. Dřív šílel vzteky, svou lásku se styděl políbit Moje kariéra je na konci, ví Federer. Dřív šílel vzteky, svou lásku se styděl políbit Čtěte zde

Nebylo by ale radno jí to slepě věřit. Dost možná jde spíš o začínající reklamní kampaň na budoucí film.

Příběh se totiž zalíbil v Hollywoodu, dokonce už vznikl scénář a práva na něj zakoupila společnost 20th Century Fox, shodou okolností zrovna minulý týden přejmenovaná na 20th Century Studios, patřící pod obří konglomerát Walta Disneyho.

"Nemůžu uvěřit tomu, že se o mně vážně bude točit film. Teď už můžu v klidu umřít," smála se tenistka. Sama by se měla účastnit natáčení a podílet se i na produkci snímku.

Tenistky se houfně odhlašují z US Open, Plíškové ubylo šest soupeřek z top 10 Tenistky se houfně odhlašují z US Open, Plíškové ubylo šest soupeřek z top 10 Prohlédněte zde
reklama