reklama

"Tenis je práce bez chuti a bez zápachu." Francouz dělal schválně dvojchyby a plival

Benoit Paire Benoit Paire autor: Reuters
Francouzský tenista Benoit Paire si po vyřazení na turnaji v Santiagu postěžoval na to, že současná ATP Tour je "smutná, nudná a absurdní".

Devětadvacátý hráč světového žebříčku narážel na různá omezení spojená s koronavirovou pandemií včetně absence diváků v hledišti.

"Z tenisu se stala práce bez chuti a bez zápachu. Budu potřebovat čas, abych si zvykl na tuhle pseudo ATP Tour. Hlavně musím ale znovu najít svou radost z tenisu," napsal na Instagramu Paire, jehož v Chile v 2. kole vyřadil dánský teenager Holger Rune.

"Okruh ATP je teď smutný, nudný a absurdní," přidal jednatřicetiletý Paire, který před měsícem zkritizoval organizátory Australian Open za podmínky karantény pro hráče.

"Vím, že si řeknete, že si neuvědomuju, jaké mám štěstí… Ale hrát za zavřenými dveřmi bez atmosféry není to, proč dělám tenis," prozradil.

"Když musím zůstat v hotelu nebo klubu a nesmím pod hrozbou pokuty nikam jít, kde je pak radost z cestování?" pokračoval Paire.

Tenista známý výbuchy vzteku a svérázným chováním minulý týden v Buenos Aires zakončil zápas úmyslnými dvojchybami bez zjevné snahy o úspěch a dostal trestný fiftýn za plivání.

Na další turnaj v Acapulcu prý jede bez starostí o výsledky. "Mým cílem bude úsměv a radost z tenisu. Jestli vyhraju, nebo prohraju, to je mi úplně jedno," uvedl vítěz tří turnajů ATP.

Hádky, dusno i pokus o sestřelení. Vondroušová měla spory se zázračným dítětem Hádky, dusno i pokus o sestřelení. Vondroušová měla spory se zázračným dítětem Čtěte zde
reklama