reklama

Tenisová láska nese plody. Štěpánek čeká s Vaidišovou potomka, už mu pořídili první dupačky

Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová společně na fotbale. Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová společně na fotbale. autor: Milan Kammermayer
Bývalí tenisté Radek Štěpánek a Nicole Vaidišová čekají v létě potomka, na sociálních sítích ukázali první dupačky, které dítě dostane.

Praha - Stihli se vzít, rozvést, zase dát několikrát dohromady a nakonec spolu čekají dítě. Zamotaný příběh tenisové lásky mezi Radkem Štěpánkem a Nicole Vaidišovou dostane v létě nový rozměr.

"Jsme rádi, že se s vámi můžeme podělit o radostnou zprávu, že se v létě dočkáme našeho přírůstku do rodiny a zároveň odhalit první pořízený dupačky do šatníku miminka," napsal v úterý večer Štěpánek na svůj instagramový účet a připojil obrázek dupaček.

Dnes už oba bývalí hráči se před více než čtyřmi lety rozvedli, ale od loňského podzimu už opět vystupují na veřejnosti jako pár a často se tím chlubí na sociálních sítí. Zatímco osmadvacetiletá Vaidišová si užívá tenisového důchodu, o 11 let starší Štěpánek v současnosti trenérsky vypomáhá Srbu Novaku Djokovičovi.

reklama