Tenista Berdych na závěr exhibiční IPTL porazil Dodiga

10. 12. 2016 17:42
Tomáš Berdych se s ročníkem exhibiční asijské soutěže IPTL rozloučil výhrou 6:3 nad Chorvatem Ivanem Dodigem. Už předtím však bylo jasně, že tým českého tenisty UAE Royals skončí poslední ve skupině. Ve finále se v neděli utkají družstva Indian Aces a Singapore Slammers.
Tomáš Berdych
Tomáš Berdych | Foto: Reuters

Hajdarábád - Tenista Tomáš Berdych se s letošním ročníkem exhibiční asijské soutěže IPTL rozloučil vítězstvím 6:3 nad Chorvatem Ivanem Dodigem. Jeho tým UAE Royals dnes v Hajdarábádu porazil 24:20 výběr Indian Aces, nic to však nemohlo změnit na jeho posledním místě ve čtyřčlenné tabulce.

Jednatřicetiletý Berdych se v třetím ročníku IPTL přestavil ve dvouhře celkem sedmkrát a zaznamenal pět vítězství. Jeho tým pod hlavičkou Spojených arabských emirátů, v němž byl například jeho trenér Goran Ivaniševič či bývalé světové jedničky Ana Ivanovičová a Martina Hingisová, z osmi duelů vyhrál jen tři.

Ve finále se v neděli utkají družstva Indian Aces a Singapore Slammers.