reklama

Tenistka na kurtu v Miami zvracela, soupeřka nevěřícně kroutila hlavou a prohrála

Ons Jabeurová v péči lékařů
Vedro a dusno na turnaji v Miami některým tenistkám a tenistům zle zatápí. Na vlastní kůži se o drsných podmínkách v pátek přesvědčila tuniská hráčka Ons Jabeurová, v duelu druhého kola proti Španělce Paule Badosaové dokonce zvracela na kurtu, přesto vyhrála.

Běžel druhý set, když se Jabeurová po jedné z výměn odporoučela do rohu kurtu a začala zvracet. Měla tou dobou v nohách vyrovnanou první sadu, kterou vyhrála až v tiebreaku.

Martincová měla proti vítězce US Open dva setboly, nakonec ale v Miami končí Martincová měla proti vítězce US Open dva setboly, nakonec ale v Miami končí Čtěte zde

Badosaová, která zrovna na podání a chystala se k dalšímu boji o fiftýn, nechtěla kolapsu soupeřky věřit a jen naštvaně rozhazovala rukama. Tunisanka podstoupila ošetření a lékaři se ji snažili zchladit.

Šestadvacetiletá tenistka se dokázala do utkání vrátit, druhou sadu prohrála 5:7, v té třetí ale stejným poměrem vyhrála a postoupila tak do kola třetího.

Podání rukou u sítě pak proběhlo hodně chladně, Badosaová kroutila hlavou i v momentě, kdy s taškou přes ramenou míjela Jabeurovou, která šla u lavičky po zápase opět do kolen.

30. hráčka světa si tak zahraje o osmifinále s Američankou Sofií Keninovou.

reklama