reklama

Třináctiletá dívka překonala Federera s Djokovičem, lidé ji obviňují z podvodu

Populární výzvu Rogera Federera týkající se volejů zahraných o zeď zajímavě rozčísla teprve třináctiletá švýcarská tenistka Jalena Meyerová.

Mladičká hráčka natočila krátké a velmi působivé video, na kterém najednou odpaluje míčky čtyřmi raketami, v každé končetině jednu. V příspěvku označila největší tenisové hvězdy Federera s Novakem Djokovičem a drze vzkázala: "Sorry, kluci."

Právě srbská světová jednička reagovala potleskem.

Jinak ale záběry vyvolaly rozporuplné reakce. Od nadšených přes pobavené až po ty, které Švýcarku obviňovaly z podvodu, přestože se evidentně jednalo o vtip.

"Je to fyzicky nemožné, rychlost rakety není dostatečná, aby míček takto zahrála. Je to jenom meme, pěkný vtípek," napsal jeden z fanoušků ve vášnivé diskusi. "Udělej to znovu a živě," vyzval další.

Roger Federer odstartoval výzvu minulý týden. Ve svém videu označil spoustu největších sportovních hvězd, například Lionela Messiho, Cristiana Ronalda, Lindsey Vonnovou, Michaelu Shiffrinovou, Rafaela Nadala, LeBrona Jamese nebo Lewise Hamiltona.

Vyzval také osobnosti ze světa kultury: kapelu Coldplay, zpěváka Justina Timberlakea nebo herce Hugha Jackmana, Dwaynea "The Rock" Johnsona či Chrise Hemswortha. Pozvánku ke karanténnímu soutěžení dostal i Bill Gates.

Tenisová škola Rogera Federera. Zapojily se lyžařské šampionky i fotbalová hvězda Tenisová škola Rogera Federera. Zapojily se lyžařské šampionky i fotbalová hvězda Prohlédněte zde
reklama