reklama

Tsitsipas ztratil hlavu, opustil rodinu a natočil bizarní video. Mluví v něm s pivem

Stefanos Tsitsipas. Stefanos Tsitsipas. autor: Reuters
Současná karanténa způsobená pandemií koronaviru je zajímavým testem mezilidských vztahů. Horkokrevný tenisový supertalent Stefanos Tsitsipas jím neprošel. Přiznal ponorkovou nemoc a odešel od rodiny.

V závěru minulého týdne řecký tenista svým fanouškům na sociálních sítích vysvětlil, proč se izoloval od rodičů a celé své rodiny.

Učinil tak v půlhodinovém bizarním streamu, ve kterém vypustil ven proud vzájemně nesouvisejících vět a témat. "Čas nadešel," zahájil jej tajemně, přičemž jako podkres dokonale posloužila znělka z kultovního sci-fi hororového seriálu Stranger Things.

Antuková smršť, jízda New Yorkem, trest za kokain. Nováček zazářil i ve finančnictví Antuková smršť, jízda New Yorkem, trest za kokain. Nováček zazářil i ve finančnictví Čtěte zde

"Potřebuju sprchu, jsem fakt špinavej," prohlásil například. "A taky mám žízeň. Ale ne na tebe, chlape," obořil se pak na láhev piva značky Corona, kterou měl po celou dobu připravenou před sebou. 

"Tohle se vám stane, když budete v karanténě takhle dlouho dobu. Prostě v určitém momentu ztratíte hlavu. Začnete se bavit s věcmi," vysvětlil jednadvacetiletý tenista, oblečený do žluté bundy.

"Pokud se divíte, proč nejsem s rodinou, tak jsme měli nějaké hádky a já odešel. Pořád je miluji, těším se, až je zase uvidím, ale někdy je opravdu stresující s nimi být. Tak jsem se rozhodl odejít a být sám," pokračoval vítěz loňského Turnaje mistrů.

Další znudění tenisté na něj reagovali. Především zkušení hráči Stan Wawrinka a Benoit Paire. Švýcar s Francouzem se k jeho výstupu vyjádřili v živém přenosu na Instagramu. A moc dobře se u toho bavili.

"Viděl jsi Tsitsipasovo video, v jeho žluté bundě? Rozhodl se, že se schová před svou rodinou," nadhodil téma trojnásobný grandslamový šampion Wawrinka. Paire reagoval úlevným povzdechem: "To je dobře. Zvlášť, když má chuť mlátit je svou raketou."

Francouzský tenista tak dal vzpomenout na incident z lednového ATP Cupu, na kterém Řekovi během utkání praskly nervy. Raketou mlátil do lavičky tak vehementně, že úlomkem svého herního instrumentu zranil svého vedle sedícího otce Apostolose.

Ten raději utekl do bezpečí na tribunu, načež se za Tsitsipasem vydala jeho matka Julia Salnikovová a pěkně od plic mu vynadala.

Tenista tehdy za své chování schytal kritiku fanoušků a na tiskové konferenci na téma vtipkoval: "Možná teď budu muset zůstat tři dny ve svém pokoji a nebudu smět vyjít ven," smál se.

To ještě netušil, co přijde za pár měsíců.

Hádal se s Federerovou, proslavil trenýrky, teď baví karanténou. Wawrinkovi je 35 Hádal se s Federerovou, proslavil trenýrky, teď baví karanténou. Wawrinkovi je 35 Prohlédněte zde
reklama