reklama

Tuhle válku nechceš, kámo, napsal Kyrgios přítelkyni. K jejich hádce přijela policie

Tenisový bouřlivák Nick Kyrgios neudržel nervy na uzdě ani v soukromí a během povinné koronavirové karantény v hotelu v Adelaide se dostal do ostré hádky s přítelkyní.

U vyhroceného konfliktu s modelkou Chiarou Passariovou zasahovala i policie a pár se následně musel odstěhovat do oddělených pokojů.

Kyrgios s přítelkyní museli v Austrálii do dvoutýdenní karantény po příletu z Bostonu, kde tenista hrál Laver Cup.

Ve čtvrtek si ale dvojice nejprve vyměnila několik urážek na sociálních sítích a ve slovním konfliktu pak pokračovali i osobně.

K hlasité hádce byla přivolána policie. "Bylo provedeno vyšetřování, k žádnému porušení zákona ale nedošlo a oba účastníci sporu stráví zbytek karantény v oddělených pokojích," uvedl mluvčí místní policie.

Ke sváru došlo poté, co Passariová v chatu na Instagramu připomněla ožehavý snímek z února, na němž je spící tenista s jinou ženou. "Ta nahá žena, která je s ním v posteli, jsem mimochodem nebyla já," napsala modelka.

I po rozstěhování hádka pokračovala přes textové zprávy, část konverzace Passariová zveřejnila. "Do týhle války se slovíčky se nechceš dostat, kámo," napsal jí například Kyrgios. "Zavři už hubu a nech mě být," doplnil.

Dvojice se pak vášnivě dohadovala i o tom, kdy si odveze Passariová své věci z Kyrgiosova domu a komu bude patřit společný laptop.

Část textové konverzace, kterou mj. zveřejnila Chiara Passariová:

reklama