reklama

Turnaj mistryň má jistý čtvrtá Češka, Hlaváčková si zahraje debl s Babosovou

Andrea Hlaváčková Andrea Hlaváčková autor: Instagram
Deblistky Andrea Hlaváčková s Timeou Babosovou si zajistily postup Turnaj mistryň.

Singapur - Andrea Hlaváčková je čtvrtou českou tenistkou, která má letos jistou účast na Turnaji mistryň. Do Singapuru se ve čtyřhře kvalifikovala již počtvrté v kariéře a poprvé v páru s Maďarkou Timeou Babosovou.

Rýsuje se totální demolice zbytku světa. Češky početně ovládnou Turnaj mistryň Rýsuje se totální demolice zbytku světa. Češky početně ovládnou Turnaj mistryň Čtěte zde

Před Hlaváčkovou si start na vrcholu sezony zajistily ve dvouhře Karolína Plíšková a ve čtyřhře Lucie Hradecká s Kateřinou Siniakovou.

Hlaváčková rozjela sezonu s Číňankou Šuaj Pcheng, ale v dubnu po Miami jejich spolupráce skončila. S Babosovou začaly hrát v Rabatu a hned turnaj vyhrály, následně došly až do finále v Madridu. Tituly získaly také v Québecu a minulý týden v Taškentu.

"Masters byl důvod, proč jsme hrály spoustu turnajů. Timea je do toho zapálená a je z naší spolupráce nadšená," říkala v sezoně Hlaváčková, jež se v létě vdala.

V minulosti si aktuálně sedmá deblistka světa Hlaváčková zahrála Turnaj mistryň třikrát s Hradeckou, v roce 2012 v Istanbulu neuspěly ve finále.

Šanci kvalifikovat se má ve čtyřhře ještě veteránka Květa Peschkeová s Němkou Annou-Lenou Grönefeldovou. Turnaj mistryň se hraje 22. až 29. října.

Čeští tenisté v Austrálii o diamanty hrát nebudou. Poprvé od roku 2013 Čeští tenisté v Austrálii o diamanty hrát nebudou. Poprvé od roku 2013 Čtěte zde
reklama