reklama

Barbora legenda. Strýcová nadchla svět výměnou, při které přepadla přes stůl

Barbora Strýcová v Ostravě. Barbora Strýcová v Ostravě. autor: ČTK
Svět tenisu se baví neutuchající bojovností Barbory Strýcové. Česká tenistka sice v Ostravě jak ve dvouhře, tak v deblu ve dvojici s Bethanie Mattekovou-Sandsovou vypadla v úvodních kolech, na svědomí však měla jeden z nejdiskutovanějších a nejzábavnějších momentů turnaje.

"Barbora legenda. Už jsem to viděla pětkrát," vzkázala Strýcové se smíchem jedna z největších konkurentek na pozici nejlepší deblistky světa Francouzka Kristina Mladenovicová. "To je asi ta nejvtipnější věc, co jsem kdy viděla," přidala se někdejší královna tenisové čtyřhry a bývalá trenérka Karolíny Plíškové Rennae Stubbsová.

Viděla Ostrava nejšílenější zásah pásky historie? Za mě ano, uznala Azarenková Viděla Ostrava nejšílenější zásah pásky historie? Za mě ano, uznala Azarenková Čtěte zde

Pobavené reakce sdílely na sociálních sítích další slavné tenistky, třeba Kim Clijstersová. Fanoušci výkon Strýcové ve výměně komentovali samými superlativy: neuvěřitelné, úžasné, famózní.

"Myslím to opravdu vážně, když říkám, že nechávám na kurtu všechno," komentovala výměnu, během níž přepadla přes stolek, sama Strýcová.

Po strhujícím míči byla čtyřiatřicetiletá tenistka pořádně naštvaná, a jak ukázaly některé opakované záběry, oprávněně. Zdálo se totiž, že míč, který soupeřky zahrály hned po pádu Strýcové, spadl do autu.

V každém případě její blyštivý moment alespoň částečně kompenzoval zklamání z výkonů českých tenistek na nejlépe obsazeném turnaji, jaký se kdy na území České republiky konal.

Úžasná výměna se Strýcovou v hlavní roli:

Ve dvouhře ani jedna z tuzemských hvězd nepostoupila do čtvrtfinále, ve čtyřhře ještě čest domácích barev hájí elitní pár Barbora Krejčíková - Kateřina Siniaková.

Nedávné semifinalistky French Open v boji o finále vyzvou přemožitelky Strýcové a Mattekové-Sandsové, Brazilku Stefaniovou a Kanaďanku Dabrowskou.

Detailní záběr na pád Strýcové:

reklama