reklama
13:30 • Turnaj mistryň • Bílá skupina
0:2
5:7 3:6
Karolína Plíšková na Turnaji mistryň 2016
Karolína Plíšková
Agnieszka Radwaňská na Wimbledonu 2016
Agnieszka Radwaňská

Sledujte online přenos z utkání Turnaje Mistryň v Singapuru mezi Karolínou Plíškovou a Agnieszkou Radwaňskou.Utkání začne v 13:30.

Karolínu Plíškovou čeká v Singapuru zápas o všechno. Karty jsou rozdány poměrně jasně. Když dokáže porazit Agnieszku Radwaňskou, postoupí ze skupinové fáze a zahraje si semifinále se světovou jedničkou Angelique Kerberovou. Pokud však utkání prohraje, turnaj pro ni končí a může se začít připravovat na finále Fed Cupu. Obě dnešní soupeřky totiž ve třech setech podlehly Světlaně Kuzněcovové a obě porazily Garbine Muguruzaovou.

 

Česká tenistka navíc na zápas s loňskou vítězkou Turnaje mistryň nemá nejlepší vzpomínky. S polskou hráčkou totiž hrála na okruhu šestkrát a všechny vzájemné zápasy prohrála. A nejen to. Prozatím Radwaňské nedokázala vzít ani jeden set. Přesto však věří, že tuhle sérii 12 prohraných setů dokáže zlomit. „Pokusím se připravit co nejlépe, i kdyby mě to mělo stát víc sil. Myslím, že je k poražení.“

 

Bojovat krom soupeřky bude ale také s únavou a zdravotními problémy. Kromě dvou dlouhých zápasů v singlu odehrála včera také dublový zápas a společně s pomalejším povrchem si to vybralo svou daň. „Bolí mě celá ruka. Všechno si tady musím uhrát sama. Míče jsou těžké, povrch pomalý a hra Kuzněcovové to dodělala. Tohle je namožené, není to nic strašného. Tohle je poslední turnaj sezony, nechám tam úplně všechno,“ ujistila fanoušky Plíšková.

Jak jíž bylo zmíněno, na vítězku tohoto duelu čeká v semifinále Angelique Kerberová, která jako jediná v Singapuru dokázala vyhrát všechny 3 duely ve své skupině. Už teď je jasné, že utkání se bude hrát stejně jako to dnešní v 13:30. 

V druhém semifinále se utkají od 10:00 Světlana Kuzněcovová, která dneska podlehla Španělce Muguruzaové, a Slovenska Dominika Cibulková, které stačilo k postupu vyhrát jedno utkání. Po dvou porážkách včera vyhrála 2:0 se Simonou Halepovou a právě tato výhra ji zajistila druhé místo v červené skupině. 

Obě hráčky již nastupují na kurt, po krátké rozehrávce utkání začne. Úvodní míč zápasu by měl být k vidění zhruba v 13:40. 

Utkání začíná, na servisu začne Angieszka Radwaňská. 

0:15

Polka začíná chybou z forhendu. 

15:15

Také česká tenistka nezamířila z forhendové strany přesně. 

30:15

Nepřesný return Plíškové. 

30:30

Radwaňská si přitáhla Plíškovou na síť, tam ale zachybovala. 

30:40

Dva skvělé postřehy Plíškové na síti. 

40:40

Nepovedený bekhend Češky končí v síti. 

A:40

Příliš dlouhý bekhend Plíškové. 

0:1 Radwaňská získává gem

Esem zakončila Polka 1. gem. 

15:0

Vítězný forhend Plíškové. 

30:0

Po výborném podání a dlouhém bekhendu si česká tenistka vynutila chybu soupeřky. 

40:0

Další vítězný míč z forhendu i s pomocí pásky. 

1:1 Plíšková získává gem

Plíšková zahájila na svém podání čistou hrou. 

15:0

Plíšková tentokrát forhend nenacpala do dvorce. 

30:0

A přichází druhá chyba z forhendu v řadě. 

40:0

Bekhend Radwaňské přesně do růžku. 

Tomáš Chudý
28. 10. 2016
reklama