VIDEO Rosický v přípravě září, zařídil už čtyři branky

22. 7. 2013 14:21
Český záložník Tomáš Rosický nahrál v přípravě už na čtvrtý gól Arsenalu. I díky němu má Olivier Giroud na kontě už šest branek.
Tak Rosický nahrál Giroudovi na jeho šestý gól v přípravě | Video: Sport

Nagoya - Parádní formu má v přípravě na novou sezonu český záložník Arsenalu Tomáš Rosický. Branku sice ještě nevstřelil, ale za tři poločasy už stihl čtyři připravit.

Naposledy v pondělí se podílel asistencí na výhře (3:1) Arsenalu nad Nagoyou, tedy týmem, který před osmnácti lety koučoval stávající trenér Arsenalu Arséne Wenger.

Z pasu českého reprezentačního kanonára stejně jako při utkání s výběrem Vietnamu těžil francouzský forvard Olivier Giroud, který už ve třetí minutě hlavičkou zužitkoval centr Rosického z pravého křídla. Pro Girouda to byla už šestá trefa ve třech přípravných zápasech.