Arsenalu stačilo osm minut a Liverpool byl na kolenou

Prohlédněte si galerii ze sobotního šlágru 31. kola nejvyšší anglické soutěže, v němž fotbalisté Arsenalu rozdrtili Liverpool 4:1.
V sestavě Liverpoolu chyběl suspendovaný Škrtel a obrana bez něj na začátku utkání dvakrát zaváhala, Cazorla ani Ramsey své šance ale nevyužili.
Po dvaceti minutách se osmělili i "Reds", Markovič však poslal ve vápně nepřesnou přihrávku Sterlingovi a ten tak nemohl zakončit do prázdné brány.
Závěr poločasu patřil "Kanonýrům". V 37. minutě otevřel skóre druhou trefou v seniorské kariéře obránce Bellerín a Liverpool inkasoval ve venkovním zápase po 596 minutách.
Na Španěla chvíli nato navázal gólem z přímého kopu Özil,...