reklama

Balotelli se opřel do Prandelliho: Nechoval se jako chlap

Mario Balotelli Mario Balotelli autor: Reuters
Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho.

Milán - Italský fotbalista Mario Balotelli ostře zkritizoval bývalého trenéra národního týmu Cesara Prandelliho za jeho chování na mistrovství světa v Brazílii. Podle reprezentačního útočníka se kouč nechoval jako chlap, když ho kritizoval v médiích.

"Něco takového jsem nečekal a taky jsem na to nijak nereagoval, protože to nemělo smysl. Myslím, že pravý chlap přijde k tobě a řekne ti do přímo do očí, když ti chce něco oznámit," řekl disciplinárními prohřešky proslulý fotbalista britskému časopisu Sport Magazine.

Prandelli čtyřiadvacetiletého útočníka v médiích zkritizoval po překvapivém vyřazení Itálie v základní skupině. "Mario není pravý šampion. Mám ho rád, ale musí už začít brát na vědomí realitu místo svého vlastního paralelního světa," prohlásil kouč.

Balotellimu, jenž v létě přestoupil z AC Milán do Liverpoolu, vadí, že se mu stále připisuje velký podíl na neúspěchu na MS. "Měl jsem za celý turnaj dvě nebo maximálně tři šance. Každý ví, že proti Anglii jsem se trefil, ale víc jsem toho udělat nemohl," bránil se.

reklama