reklama

Kadlec je po operaci Achillovy šlachy, zkušený obránce už si na podzim za Spartu nezahraje

Michal Kadlec Michal Kadlec autor: Milan Kammermayer
Fotbalistům pražské Sparty bude do konce podzimní části sezony chybět obránce Michal Kadlec, který se podrobil operaci Achillovy šlachy. Podle klubového webu nešlo o závažný zákrok, i tak ale bývalý český reprezentant přijde o zbylé tři letošní zápasy letenského týmu v nejvyšší soutěži.

Praha - Dvaatřicetiletý obránce Michal Kadlec nastoupil v tomto ročníku fotbalové ligy za Spartu jen v pěti z dosavadních třinácti kol, další starty už letos nepřidá. Podrobil se totiž operaci achilovky.

Kadlec bude s natrženým svalem chybět Spartě i reprezentaci několik týdnů Kadlec bude s natrženým svalem chybět Spartě i reprezentaci několik týdnů Čtěte zde

"K operačnímu zákroku jsme se rozhodli vzhledem k chronickým obtížím a dlouhodobé bolestivosti achilovky. Zákrok proběhl bez komplikací a tak, jak bylo naplánováno," uvedl klubový lékař Miroslav Sinkule.

Do konce roku Spartu čekají ještě utkání s Jihlavou, v Olomouci a doma s Mladou Boleslaví. Na marodce letenského mužstva je také útočník Václav Kadlec, který léčí natržený zadní stehenní sval.

reklama