reklama

Nová posila Sparty baví na Twitteru. Oficiální to ještě není, ale už se těším, omluvil se za fotku

Georges Mandjeck s dresem Sparty. Georges Mandjeck s dresem Sparty. autor: Georges Mandjeck via Twitter
Kamerunský reprezentant se na Twitteru už chlubil snímkem se sparťanským dresem, ale zprávu o podpisu smlouvy zase smazal. O necelý den později se za zveřejnění fotky omluvil.

Praha - Příchod kamerunského defenzivního záložníka Georgese Mandjecka do Sparty je na spadnutí. Současný hráč Mét dokonce už na sociální síti Twitter vystavil fotografii s dresem letenského klubu a informací, že už podepsal smlouvu. Hned vzápětí ji ale zase smazal.

Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Plzeň je mistrem, Brno a Jihlava sestupují. Projděte si výsledky, tabulku i statistiky HET ligy Prohlédněte zde

Definitivní uzavření Mandjeckova příchodu v úterý večer nepotvrdil ani ředitel komunikace Sparty Ondřej Kasík: "Jsme velmi blízko dohodě, ale transfer ještě není finalizovaný."

Později se k celé akci vyjádřil letenský klub i na Twitteru: 

Sám kamerunský fotbalista během středy uvedl situaci na pravou míru. "Omlouvám se za fotku v dresu. Ještě to sice není oficiální, ale už se hodně těším," napsal Mandjeck na Twitter.

Mandjeckovi končí v Métách smlouva na konci června roku 2019. Vedle francouzské ligy si dvaatřicetinásobný kamerunský reprezentant zahrál také v Turecku nebo v Německu. 

Rodák z kamerunské Doualy odehrál v loňské sezoně 29 zápasů v Ligue 1, ve kterých si připsal tři góly. Všechny ligové zápasy odehrál na pozici defenzivního záložníka a v jednom utkání dokonce navlékl kapitánskou pásku. 

Na začátku letošního roku osmadvacetiletý Kamerunec vyhrál společně se slávistou Michaelem Ngadeem mistrovství Afriky.

reklama