reklama

Slavia loví první posily. Mladého stopera z Teplic a zkušeného brankáře Kováře

Michael Lüftner si zahraje pro změnu v dresu Slavie Michael Lüftner si zahraje pro změnu v dresu Slavie autor: Milan Kammermayer
Dvě nové pracovní síly oznámí fotbalová Slavia na čtvrteční tiskové konferenci, kterou klub svolal. Podle deníku Sport do Edenu zavítá dvaadvacetiletý stoper Michael Lüftner a nejspíš i jednatřicetiletý gólman Přemysl Kovář.

Praha – Fotbalová Slavia nezahálí. Už na čtvrteční tiskové konferenci by měla oznámit nové zimní posily. Podle deníku Sport ulovila teprve dvaadvacetiletého stopera Michaela Lüftnera a láká i naopak zkušeného jednatřicetiletého gólmana Přemysla Kováře, který před časem působil ve Slovanu Liberec.

Holoubek říká, že zůstane trenérem Sparty. Že by pod Požárem? Klub riskuje pokutu až 5 milionů korun Holoubek říká, že zůstane trenérem Sparty. Že by pod Požárem? Klub riskuje pokutu až 5 milionů korun Čtěte zde

Lüftner má za sebou 14 podzimních ligových zápasů v dresu Teplic, kde patřil k oporám základní sestavy, ale zaujal i svými výkony v dresu reprezentační jednadvacítky. 

Kovář už má zkušeností mnohem víc. Rodák z Boskovic nejprve patřil Slovácku, kde toho ale moc neodehrál a spíše hostoval v nižších soutěžích. Nejvíce se blýskl v Liberci, odkud putoval do izraelské Haify a odtud do bulharského týmu Černo More Varna.

reklama