reklama

Fazole, kečup i přítelkyně. Anglie na Euru bázu nechystá

Gareth Southgate Gareth Southgate autor: Reuters
Fotbalisté Anglie budou mít během Eura v Česku volný režim, trenér Gareth Southgate tvrdí, že si mají především turnaj užít.

Olomouc - Před vrcholnými zápasy dodržují sportovci často hodně přísný režim. Vybraný jídelníček, sexuální zdrženlivost a další omezení jsou na denním pořádku, jak by mohli dosvědčit i fotbalisté Anglie, které trénoval Fabio Capello. 

Výběr anglických fotbalistů do 21 let ovšem na Euru v Česku, které začíná už tuto středu, ale preferuje poněkud volnější režim.

Podle trenéra Garetha Southgatea mohou hráči bez obav z následků snídat tradiční anglické pečené fazole, přílohy si zpestřovat kečupem a do Olomouce za nimi mohou na návštěvu i přítelkyně a členové rodiny.

"Jsou sice mladí, ale mají svoji zodpovědnost. Nepotřebuji mnoho pravidel, abych udržel disciplínu a chlapci mě za těch osmnáct měsíců ještě ani jednou nezklamali," prohlásil Southgate.

"Víme proč tu jsme, ale také si to tady v Olomouci chceme užít. Není problém, když se půjdou podívat do města, potkají se se svou rodinou a nebo pohovoří s místními," dodal šéf Albionu.

reklama