reklama

Fotbalovou Slavii posílí bývalý reprezentační záložník Lička

Mario Lička si ve Francii zahrál i proti Davidu Beckhamovi. Mario Lička si ve Francii zahrál i proti Davidu Beckhamovi. autor: Reuters
Fotbalisty pražské Slavie posílí bývalý reprezentační záložník Mario Lička. S třináctým klubem první ligy podepíše smlouvu do 30. června 2015.

Praha - Fotbalisty pražské Slavie posílí bývalý reprezentační záložník Mario Lička. S třináctým klubem první ligy podepíše smlouvu do 30. června 2015. Jednatřicetiletý záložník naposledy působil ve francouzském Brestu.

"Slavia hledala zkušeného hráče do ofenzivy, který by zkvalitnil naši hru. Mario je tím vhodným typem, ve francouzské lize má odehráno několik desítek zápasů. Jsme rádi, že se pro Slavii rozhodl," uvedla na oficiálním webu vršovického celku tisková mluvčí Soňa Nouzáková.

Trojnásobný reprezentant už se slávistickými spoluhráči absolvuje dnešní trénink pod vedením nového trenéra Miroslava Koubka. Lička se vrací do České republiky po třech letech ve Francii, v pražském mužstvu se potká i s bývalým spoluhráčem z Brestu Tomášem Mičolou.

Odchovanec Ostravy působil také v italském Livornu a anglickém Southamptonu. Vedle Baníku, s nímž v roce 2004 slavil mistrovský titul, nastoupil v české nejvyšší soutěži ještě za Slovácko. Celkem má Lička na kontě 151 ligových utkání a 26 vstřelených branek.

reklama