FOTO Kdepak motorku. Bayern osedlal raketu a smetl Plzeň

Toni Kroos a Bastian Schweinsteiger slaví branku v síti Plzně. Podívejte se, jak se v Mnichově zrodila celá pětigólová porážka Plzně.
Bayern nasadil nejsilnější možnou sestavu včetně Ribéryho, kterého trápily zdravotní problémy,
Robben ve 25. minutě kličkoval v plzeňském vápně tak dlouho, až mu Hubník zavadil o nohu a sudí nařídil pokutový kop.
Míč si vzal Ribéry, a přestože Kozáčik vystihl směr střely a na míč si lehce sáhl, v cestě do branky mu nezabránil.
O 12 minut později udeřil levý bek domácích Alaba, který se prosmýkl kolem tří obránců a střelou z vápna do protipohybu zvýšil vedení Bayernu.
Eduard Erben
23. 10. 2013 22:55
Prohlédněte si fotografie z debaklu fotbalistů Plzně v zápase Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov, kde Západočeši prohráli 0:5.

Mnichov - Prohlédněte si fotografie z debaklu fotbalistů Plzně v zápase Ligy mistrů na hřišti Bayernu Mnichov, kde Západočeši prohráli  0:5.