reklama

Ibrahimovič po vyloučení: Hráči Chelsea byli jak malé děti

Za tento zákrok dostal Zlatan Ibrahimovič z PSG červenou kartu v zápase na hřišti Chelsea. YouTube
Zlatan Ibrahimovič si v odvetě osmifinále Ligy mistrů zahrál na hřišti Chelsea pouhých 31 minut, než dostal červenou kartu. To, co pak předvedli hráči londýnského klubu, byla podle Švéda ostuda.

Londýn - Zlatan Ibrahimovič z Paris St. Germain si v odvetě osmifinále Ligy mistrů zahrál na hřišti Chelsea pouhých 31 minut, než dostal po střetu s Oscarem červenou kartu. To, co pak předvedli hráči londýnského klubu, byla ale podle Švéda ostuda.

Jakmile se Oscar začal na trávníku zmítat v křečích, vrhli se John Terry, Nemanja Matič a Gary Cahill na sudího Björna Kuiperse jako supi a žádali tvrdé potrestání útočníka PSG.

"Když jsem viděl červenou kartu, nevěřil jsem svým očím. Měl jsem pocit, že jsem byl někde úplně jinde a viděl něco úplně jiného. Nehorší ale bylo, jak se ke mně seběhli všichni hráči Chelsea. Připadal jsem si, že je u mě 11 dětí. Radši jsem odešel, protože jsem viděl, jak se blíží i rozhodčí," popsal Ibrahimovič, který je nyní vedle Edgara Davidse se čtyřmi červenými kartami nejvylučovanější hráč historie Champions League, své dojmy.

Chování Chelsea kritizoval i Carragher

Chování hráčů Chelsea zkritizoval také Jamie Carragher, bývalý bek Liverpoolu a nyní televizní komentátor stanice Sky.

"Reakce hráčů Chelsea byla nechutná. Ale tak to bývá u všech týmů, které vede José Mourinho. Proto si myslím, že Mourinhovy týmy lidé nikdy nebudou mít rádi - i když je budou respektovat, prohlásil Carragher ve studiu.

Jistým zadostiučiněním pro Ibrahimoviče a spol. nicméně je, že zbývajících "deset statečných" hráčů pařížského klubu uhrálo v prodloužení remízu 2:2 a zajistili si tím postup do čtvrtfinále soutěže (více zde).

"Nevím, jestli to Oscar přifilmoval, nebo ne. To ani nehraje roli. Vyřazovací souboj jsme vyhráli a postoupili dál. Uvidíme, co se bude dít dál. Kluci si zaslouží můj obdiv, hráli srdcem a v deseti zvládli i prodloužení," dodal populární "Ibra".

Mourinho: PSG si zasloužilo vyhrát

Hořkou pilulku každopádně po zápase musel spolknout trenér Blues José Mourinho, který na tiskových konferencích před odvetou označoval PSG za "tvrdší než Shrewsbury" a ligový zápas Pařížanů s Lens za "méně náročný než trénink Chelsea".

"PSG si zasloužilo vyhrát," prohlásil Mourinho, který se se svým týmem nedostal do čtvrtfinále Ligy mistrů poprvé od roku 2009. "Když nedokážeme ubránit dva rohy, když si neumíme poradit s přesilovkou ani s tlakem od fanoušků,... tak je ta porážka zasloužená."

reklama