Inter nevyužil zaváhání Juventusu a také jen remizoval

18. 11. 2012 17:30
Inter Milán ve 13. kole nedokázal využít zaváhání Juventusu a také jen remizoval.
Fotbalisté Interu Milán v italské lize jen remizovali s Cagliari na svém trávníku 1:1. | Foto: Reuters

Praha - Inter Milán ve 13. kole italské Serie A nedokázal využít zaváhání Juventusu a náskok soupeře nesnížil.

Na San Siru totiž stejně jako Juventus pouze remizoval. O tři body ho po remíze 2:2 připravilo Cagliari.

Inter sice už v desáté minutě hlavičkou Palacia vedl, jenže nakonec musel o body bojovat až do konce zápasu. Ještě do přestávky dokázal skóre dvěma slepenými góly v rozmezí pěti minut otočit Sau. Remízu 2:2 pak domácímu favoritovi zachránila vlastní branka Astoriho až v 82. minutě utkání.

Trenér Pescary rezignoval

Jediným týmem z vedoucí pětice ligy, který dokázal v 13. kole zvítězit byla Fiorentina, která rozstřílela šesté Bergamo 4:1.

Český útočník Kamil Vacek zase v základní sestavě nepomohl Chievu k bodům a prohrál v Catanii 1:2.

Po porážce 0:1 v Sieně dobrovolně vzdal svou misi trenér Giovanni Stropp, jehož tým neodčinil minulý debakl 1:6 s Juventusem a prohrál už poosmé v sezoně.

Čtyřicetiletý nástupce českého kouče Zemana svou rezignací překvapil i vedení klubu, které navzdory špatným výkonům o jeho odvolání prý neuvažovalo.