Inter otočil zápas se Sienou a zvýšil náskok v čele

9. 1. 2010 22:49
Inter - Siena 4:3
Ilustrační foto
Ilustrační foto | Foto: Sport

Praha - To byl tedy závěr. Fotbalisté Interu Milán jen potvrzují svou výbornou formu, když zvítězili i v sobotní předehrávce devatenáctého kola Serie A nad poslední Sienou 4:3.

Svěřenci Josého Mourinha ovšem ještě dvě minuty před koncem řádné hrací doby prohrávali před vlastními diváky 2:3, nicméně po brankách Wesleyho Sneijdera a Waltera Samuela dokázal celý vývoj otočit, a připsat si tak svou čtrnáctou výhru v letošním ročníku.

Obhájce titulu tak navýšil své vedení v tabulce před druhým AC Milán na jedenáct bodů. Jejich městský rival však má nedělní zápas s Juventusem k dobru.

Nepříjemné vzpomínky bude mít na zápas naopak český záložník Lukáš Jarolím. Ten přišel na hřiště osm minut před koncem za příznivého stavu pro Sienu, kdy vystřídal střelce jedné branky Albina Ekdala.

Po závěrečném hvizdu však jeho tým odcházel s prázdnou.

V dříve hraném utkání pak uspěl i AS Řím, jenž porazil v domácím prostředí Chievo, díky brance Daniela de Rossiho z první minuty  1:0.

AS Řím - Chievo 1:0