Inter zaváhal ve Florencii, AS Řím může jít do vedení

Jakub Šafránek Jakub Šafránek
10. 4. 2010 22:47
Fiorentina - Inter Milán 2:2 (1:0)

Florencie - Hodně draho může přijít sobotní ligová remíza Inter Milán, který ve Florencii pouze remizoval s domácí Fiorentinou 2:2 a může pět kol před koncem Serie A přijít o vedení v soutěži.

Pokud totiž v nedělním utkání AS Řím vyhraje na domácím stadionu Olimpico nad Atalantou Bergamo, dostanou se do vedení právě Římané.

Inter přitom ve Florencii málem nezískal ani bod, neboť více než hodinu prohrával brankou Keirrisona z jedenácté minuty. Pak ale v 74. minutě k obratu zavelel Diego Milito a o dalších sedm minut později zápas otočil Samuel Eto´o.

Domácí se ovšem s body nechtěli s body rozloučit, a tak hned o minutu později srovnal na konečných 2:2 Per Kroldrup. Fiorentina díky získanému bodu zůstane na osmém místě tabulky, Inter ji minimálně do zítřka vede.