VIDEO Kozák dostal v lize šanci. A viděl červenou kartu

11. 12. 2012 10:35
Útočník Lazia Řím Libor Kozák nedohrál kvůli červené kartě zápas 16. kola italské fotbalové ligy v Boloni.
Podívejte se na sestřih utkání Lazio Řím - Boloňa. Faul, za který dostal Libor Kozák druhou žlutou kartu, je v čase 1:48. | Video: Sport

Řím - Útočník Lazia Řím Libor Kozák nedohrál kvůli červené kartě zápas 16. kola italské fotbalové ligy v Boloni. Hosté v oslabení udrželi bezbrankovou remízu, popáté za sebou neprohráli a díky získanému bodu se v tabulce posunuli na čtvrté místo.

Kozák, autor tří gólů římského celku v Evropské lize, nastoupil v Boloni v základní sestavě Lazia, ale zápas nedohrál. V druhém poločase dostal dvě žluté karty a v 86. minutě musel za faul ze hřiště. Domácí celek sice krátkou početní převahu nevyužil, přesto si vylepšil pozici v boji o udržení.

Sampdoria Janov neproměnila v dalším dnešním utkání pokutový kop a prohrála na svém hřišti s Udine 0:2.

Italská fotbalová liga - 16. kolo:

Sampdoria Janov - Udine 0:2 (17. Danilo, 28. Di Natale), Boloňa - Lazio Řím 0:0 (za hosty Kozák ČK).

1. Juventus Turín 16 12 2 2 33:10 38
2. Inter Milán 16 11 1 4 29:17 34
3. Neapol 16 10 3 3 29:14 33
4. Lazio Řím 16 9 3 4 24:18 30
5. AS Řím 16 9 2 5 38:26 29
6. Fiorentina 16 8 5 3 29:18 29
7. AC Milán 16 7 3 6 28:21 24
8. Udine 16 5 7 4 24:24 22