reklama

Mistr světa Silva se upsal City,Beletti končí v Chelsea

David Silva. David Silva. autor: Reuters
David Silva chce vyhrávat trofeje

Londýn/Manchester - Lékařská prohlídka v Manchesteru definitivně stvrdila přestup španělského křídelníka Davida Silvy z Valencie do místního bohatého klubu City.

Člen vítězného španělského reprezentačního celku z právě skončeného mistrovství světa podepsal s pátým týmem loňského ročníku Premier League čtyřletou smlouvu.

"Moc se těším na novou sezonu ve svém novém klubu. Doufám, že na konci ročníku se probojujeme do Champions League, nebo získáme nějakou trofej," prohlásil Silva pro oficiální stránky klubu.

Čtěte také:

Henry opouští Barcu. Kariéru dokončí v New Yorku
Mistr světa Puyol ukončil reprezentační kariéru

"Mým prvním cílem je probojovat se do prvního týmu a pak s ním vybojovat v lize a dalších soutěžích co nejlepší umístění," dodal Silva.

Fotbalové hrdiny vítaly ve Španělsku statisíce lidí. Oslavy nebraly konce Fotbalové hrdiny vítaly ve Španělsku statisíce lidí. Oslavy nebraly konce Prohlédněte zde

Anglickými médii zároveň proběhla zpráva, že v týmu londýnské Chelsea končí pravý obránce Juliano Beletti, jenž se po osmi letech strávených v Evropě vrací do rodné Brazílie.

Chelsea mu totiž předčasně vypověděla smlouvu, a tak mohl zkušený obránce podepsat kontrakt s Fluminese, kde by se mohl setkat se svým bývalým spoluhráčem Decem, o nějž brazilský klub také hodně usiluje.

reklama