reklama

VIDEO Měla to být penalta, zlobí se Brazilec Marcelo

Údajný penaltový faul Raula Jimeneze na Marcela v zápase Mexika s domácí Brazílií. youtube.com
S pocitem křivdy odcházel Brazilec Marcelo z trávníku po včerejším zápase skupiny B světového šampionátu mezi domácími Brazilci a fotbalisty Mexika.

Salvador - S pocitem křivdy odcházel Brazilec Marcelo z trávníku po včerejším zápase skupiny B světového šampionátu mezi domácím výběrem a fotbalisty Mexika.

Brazilský obránce si totiž myslí, že jeho souboj s Raulem Jimenezem v posledních minutách zápasu byl "zralý" na odpískání penalty.

Marcelo se probíjel mexickou obranou, když po souboji se soupeřem skončil na zemi. Ale přes jeho i divácké protesty zůstala píšťalka hlavního rozhodčího Cuneyta Cakira němá.

"Když jsem získal míč, chytil mě za rameno. A když mě stáhl uprostřed pokutového území, měla to být penalta," popsal Marcelo pro goal.com svůj pohled na věc.

"Stáhl mě. Kdyby to neudělal, získal bych míč a mohl ho přihrát některému ze spoluhráčů," dodal brazilský bek. Svůj názor na celou situaci si můžete udělat sami z videa na začátku článku.

A tak byli "kanárci" s remízou nakonec spokojeni. "V šatně jsme se shodli na to, že důležitější než vítězství je to, že jsme zabránili porážce. Pokud bychom prohráli, tak bychom nemuseli vyhrát skupinu," vysvětlil útočník Bernard.

reklama