reklama

"Co je, plešoune?" Messi neudržel nervy, soupeře urážel i nejhrubšími vulgaritami

Lionel Messi slaví výhru Argentiny v Bolívii, za ním kapitán soupeře Marcelo Moreno, který se také dostal do konfliktu s Messim Lionel Messi slaví výhru Argentiny v Bolívii, za ním kapitán soupeře Marcelo Moreno, který se také dostal do konfliktu s Messim autor: Reuters
Lionel Messi se předvedl jako pořádný sprosťák. Kapitán argentinské fotbalové reprezentace neudržel nervy po utkání jihoamerické části kvalifikace MS 2022, v němž jeho celek vyhrál těsně 2:1 v Bolívii.

Útočník Barcelony se po závěrečném hvizdu dostal do ostrého konfliktu s bolivijskými hráči a členy realizačního týmu, především pak s asistentem trenéra Lucasem Navou.

"Co je, plešoune?" pořvával podle latinskoamerických médií na bezvlasého kouče. "Křičel jsi na mě z lavičky celý zápas. Co děláš?" pokračoval Messi.

Na Navovu adresu přidal spršku nejhrubších vulgarit včetně těch, v nichž za použití výrazů označujících ženské přirození urážel i jeho matku, než ho odtáhli spoluhráči a rozhodčí.

Messiho hádka s Bolivijci:

Argentinci vyhráli v bolivijském La Pazu poprvé za patnáct let, jejich vítězství se ale nerodilo vůbec lehce. Zápas museli otáčet, rozhodující gól vstřelili deset minut před koncem a domácí cítili po utkání křivdu.

"Vzhledem k minulosti pro nás tohle vítězství hodně znamená. Je opravdu těžké tady bojovat. Náš tým hrál hodně srdcem i hlavou," prohlásil střelec jednoho z gólů Lautaro Martínez.

Odhodlaný Jágr: "Mít dítě ve 105 letech? To půjde". Messiho (ne)bránění bylo k smíchu Odhodlaný Jágr: "Mít dítě ve 105 letech? To půjde". Messiho (ne)bránění bylo k smíchu Čtěte zde
reklama