reklama

Video: Superman nechtěl platit alimenty. Před policií nejprve prchal, pak simuloval záchvat

Bizarní útěk Ennera Valencii před policií Youtube.com
Ekvádorský fotbalista Enner Valencia předvedl při čtvrtečním kvalifikačním zápase o MS 2018 s Chile nevídané divadlo. Hned dvakrát totiž prchl před ekvádorskými policisty, kteří ho stíhají kvůli nezaplaceným aliemntům.

Quito - Ekvádorský fotbalista Enner Valencia během zápasu kvalifikace mistrovství světa s Chile dvakrát utekl policistům, kteří se reprezentačního útočníka snažili zadržet kvůli nezaplaceným alimentům. Poprvé jim unikl u týmového autobusu a pak i na hřišti, z něhož se nechal odvézt sanitkou kvůli údajným zdravotním problémům.

Absurdní scéna se odehrála v závěru čtvrtečního kvalifikačního souboje s Chile (3:0) na stadionu v Quitu. Poté, co před utkáním Valencia utekl z týmového autobusu s pomocí spoluhráčů, na hřišti vymyslel šestadvacetiletý reprezentant další lest.

Video: Triatlonista kousek před cílem zkolaboval a přišel o titul. I když ho do cíle dovlekl bratr Video: Triatlonista kousek před cílem zkolaboval a přišel o titul. I když ho do cíle dovlekl bratr Čtěte zde

Deset minut před koncem zřejmě předstíral nevolnost, nechal se ošetřit, nasadit kyslíkovou masku a golfový vozík ho odvezl do sanitky a pak do nemocnice. Zhruba deset policistů za vozíkem běželo.

Podle agentury Reuters dluží fotbalista své bývalé ženě, s níž má pětiletou dceru, 17.000 dolarů (413.000 korun). "Je politováníhodné, že někteří policisté nespolupracovali při jeho zadržení, na které byl vydán soudní příkaz," řekl právník hráčovy bývalé ženy Paul Marín.

Ekvádorská média uvedla, že po zápase Valencia strávil noc s ostatními na týmovém hotelu a jeho advokát mezitím situaci vyřešil. Svými úniky útočník West Hamu, který od srpna hostuje v Evertonu, dostál přezdívce Superman.

reklama