reklama

Plzeň už uvolňuje nabitý kádr. Hora odchází na hostování

Jakub Hora (vpravo) v souboji se sparťanským Davidem Popelkou Jakub Hora (vpravo) v souboji se sparťanským Davidem Popelkou autor: CPA - Eduard Erben
Fotbalová Viktorie Plzeň rozpouští řady nabitého kádru. Na hostování odchází do Českých Budějovic Jakub Hora a do Táborska Martin Sladký.

Plzeň - Fotbalová Plzeň musí uvolnit nabité řady. Ofenzivní záložník nebo útočník Jakub Hora odchází na půlroční hostování do Českých Budějovic. Defenzivní středopolař Martin Sladký míří do druholigového Táborska, kde bude rovněž působit do konce jara.

"Tento postup jsme zvolili po domluvě s hráči i trenérem Vrbou. Z důvodu velké konkurence v záložní řadě by nedostávali tolik příležitostí, ve svém věku však potřebují především herní praxi," uvedl tiskový mluvčí Plzně Pavel Pillár.

"Věříme, že Jakub i Martin budou pravidelně nastupovat a následující měsíce pro ně budou přínosem. V létě pak budou mít možnost opět se poprat o místo ve Viktorii," dodal Pillár.

Jednadvacetiletý Hora má na kontě 52 ligových startů a tři góly. O rok mladší Sladký nastoupil v nejvyšší české soutěži zatím jen dvakrát.

reklama