reklama

Po půldruhém měsíci konečně negativní test. Dybala se zbavil koronaviru

Soccer Football - Champions League - Group D - Juventus v Lokomotiv Moscow - Allianz Stadium, Turin, Italy - October 22, 2019  Juventus' Paulo Dybala celebrates scoring t Soccer Football - Champions League - Group D - Juventus v Lokomotiv Moscow - Allianz Stadium, Turin, Italy - October 22, 2019 Juventus' Paulo Dybala celebrates scoring t autor: Reuters
Půldruhého měsíce trvalo, než se útočník Paulo Dybala z Juventusu zbavil koronaviru. Šestadvacetiletý argentinský fotbalista 21. března oznámil, že u něj lékaři zjistili nákazu, nyní turínský klub informoval o jeho vyléčení.

Dybala měl za posledních šest týdnů čtyři pozitivní testy na covid-19. Příznaky nemoci označil na konci března za silné.

Před ním se nakazili jeho spoluhráči Daniele Rugani a Blaise Matuidi. V polovině dubna Juventus uvedl, že jsou oba opět v pořádku.

Dybala přišel o začátek individuální přípravy, která je v Itálii díky uvolňování vládních opatření možná od pondělí. Po dvou negativních testech nyní může opustit izolaci a zapojit se do tréninku mistrovského celku.

reklama