reklama

Video: Jeden, druhý, třetí... Ronaldo čelil při zápase nájezdu fanoušků, dostal i pusu

Cristiano Ronaldo a fanoušci na hřišti Youtube.com
Portugalský fotbalista "přijímal" při utkání s Nizozemskem jednu návštěvu za druhou...

Ženeva/Praha - Nevěřil vlastním očím. Cristiano Ronaldo se stal při přípravném utkání Portugalska s Nizozemskem (0:3) terčem zájmu fanoušků, kteří za ním vbíhali přímo na hřiště.

Po hodině hry vtrhl na trávník stadionu v Ženevě první příznivec. Měl spoustu času na to, aby Ronalda objal, dal mu pusu a pořídil si s ním selfie. Pořadatelé nikde, a tak ještě stihl v klidu natočit dalšího chlapíka, který se v Ronaldově madridském dresu rovněž vydal na hřiště. Portugalskou star objal, porozprávěl s ní a až teprve poté se objevil jeden ze členů ochranky a muže odvedl.

"Audience" u Ronalda však ještě nebyla u konce, sotva se od něj výtržníci vzdálili, přiběhl další, s portugalskou šálou kolem krku. To už i trpělivý fotbalista jen udiveně kroutil hlavou.

Ronaldo si otřel zulíbanou tvář a o pět minut později se vydal střídat. U laviček čelil čtvrtému ataku, který si však už pořadatelé pohlídali…

Pětinásobný majitel Zlatého míče už je na podobné projevy přízně skoro zvyklý. Loni při zápase kvalifikace MS s Lotyšskem za ním přiběhl malý chlapec, jehož Ronaldo otcovsky hladil po hlavě.

V roce 2013 se slavný záložník zase obrátil na americké úřady a dopisem se zastal fanouška, jemuž hrozil trest za to, že vnikl při túře Realu Madrid na hřiště a pořídil si s hráčem selfie.

reklama