reklama

VIDEO Ostuda Liverpoolu? Suárez nepodal Evrovi ruku

Luis Suárez Luis Suárez autor: Reuters
Fotbalista se za své chování omluvil

Manchester - Nepřátelství mezi obráncem Manchesteru United Patricem Evrou a útočníkem Liverpoolu Luisem Suárezem napsalo další skandální kapitolu.

Kontroverzní Uruguayec odmítl při tradičním přívítání obou jedenáctek před zahájením vzájemného sobotního utkání na Old Trafford podat Evrovi ruku.

Francouzského beka prostě přeskočil a svou pravici namířil rovnou k brankáři Davidu de Geovi. Následně se mu však stejného projevu neúcty dostalo od Evrova spoluhráče Ria Ferdinanda.

Čtěte také:
Rooney sestřelil Liverpool, Arsenal spasil Henry

"Nemůžu tomu uvěřit. Suárez je ostuda Liverpoolu a už by mu nikdy neměli dovolit za klub nastoupit," prohlásil po utkání, které domácí vyhráli 2:1, kouč ´Red devils´ Alex Ferguson. "Zápas měl kvůli němu hroznou atmosféru. Málem rozpoutal nepokoje, měl by se stydět."

Které kluby nejvíce vydělávají? Na čele jsou znovu Real a Barcelona Které kluby nejvíce vydělávají? Na čele jsou znovu Real a Barcelona Prohlédněte zde

Uruguayce odsoudil nejen Ferguson, ale i vedení Liverpoolu. Suárez totiž před zápasem slíbil, že Evrovi ruku podá. "Obelhal nás, zklamal trenéra Dalglishe i vedení klubu," poznamenal výkonný ředitel Reds Ian Ayre.

Suárez se proto za své chování v neděli omluvil. "Udělal jsem chybu, zklamal jsem nejen kouče, ale také klub. Měl jsem Evrovi potřást rukou a lituji toho, co jsem udělal. Omlouvám se," uvedl fotbalista.

Suárez nepodáním ruky reagoval na nedávné Evrovo nařčení své osoby z rasismu, za nějž dostal pokutu 40 tisíc liber a navrch osmizápasový trest. Uruguayec přitom obvinění odmítl a Fotbalová asociace dospěla k výroku až po dlouhém vyšetřování, které přitom mnoho průkazného materiálu nepřineslo.

Na kontroverzní situaci se podívejte ZDE:

reklama