VIDEO Střela, tyčka a Kadlec skóroval proti Tel Avivu

24. 10. 2013 23:09
Český fotbalista Václav Kadlec se svým gólem postaral už ve 13. minutě o vedení Eintrachtu Frankfurt nad izraelským Maccabi Tel Aviv.
Gól Václava Kadlece proti Maccabi Tel Aviv. | Video: youtube.com

Frankfurt - Český fotbalista Václav Kadlec se svým gólem postaral už ve 13. minutě o vedení Eintrachtu Frankfurt nad izraelským Maccabi Tel Aviv zápase Evropské ligy.

Kadlec ke svému štěstí byl na tom správném místě, když v běhu usměrnil míč, který se po Meierově hlavičce odrazil od pravé tyče. A právě Kadlecův parťák z útoku Meier se ve druhém poločase postaral o druhou branku vítězů, když se tentokrát po rohovém kopu prosadil přímo přesnou hlavičkou.

Kadlec a spol. spálili několik jasných gólovek

Domácí měli i poté jasnou převahu a mohli s přehledem naplnit svojí tříbrankovou normu z prvních dvou zápasů ve skupině, leč hráči německého celku se předháněli v tom, kdo zahodí větší tutovku.

Vítězství po této stránce by nejspíše bral Kadlec, který sám na malém vápně dal přízemní střelou vyniknout gólmanu Pablovi a následně ve skluzu přestřelil břevno z brankové čáry.

I přesto ale Frankfurt vede s devíti body a se skóre 8:0 svojí skupinu a již v odvetě na půdě izraelského celku si může zajistit postup do jarního play off.