VIDEO Van Gaal má s United první trofej, odnesl to Liverpool

5. 8. 2014 7:30
Nový trenér Manchesteru United Louis Van Gaal slaví s týmem první úspěch. Triumfoval na přípravném turnaji v USA.
VIDEO takhle United vyhráli International Champions Cup | Video: youtube.com

Miami - Po Realu Madrid zdolali svěřenci trenéra Louise Van Gaala i Liverpool a mohou slavit první trofej, ovládli americký International Champions Cup. Manchester United vyhrál ve finálovém zápase 3:1.

Novým koučem obrozený tým přitom od prvního poločasu prohrával. Gerrard totiž proměnil pokutový kop nařízený po faulu na Sterlinga.

United se ovšem po pauze zvedli. Během dvou minut úplně otočili zápas. Nejprve v 55. minutě vyrovnal Rooney, který si zaběhl za obranu a ranou na zadní tyč překonal Mignoleta. A hned na to, se parádní ranou z hranice vápna prezentoval Mata.

Konečné vítězství a skóre 3:1 pak v závěru pečetil Jesse Lingard. United se tak před nadcházející sezonu naladili nejlepším možným způsobem. V USA třikrát vyhráli v základní hrací době a jednou až po pokutových kopech.