Fotbalisté San Sebastianu přišli v třetí nastavené minutě o výhru

Aktualizováno 28. 2. 2017 23:29
Fotbalisté San Sebastianu přišli ve třetí nastavené minutě o vítězství 2:1 v baskickém derby nad Eibarem, jež by je posunulo na čtvrté místo tabulky španělské ligy. O vyrovnání na 2:2 se postaral krátce před závěrečným hvizdem Pedro León. San Sebastian tak nedotáhl k vítězství zápas, v němž dvakrát vedl. Na gól Juanmiho ze 14. minuty zareagoval o dvanáct minut později Gonzalo Escalante a tři body Realu Sociedad nepřinesla ani proměněná penalta Carlose Vely ze 67. minuty. Oba týmy dohrávaly o deseti. Do kabin museli po druhé žluté kartě hned po přestávce hostující Florian Lejeune a po necelé hodině hry domácí Juanmi.
Ilustrační foto.
Ilustrační foto. | Foto: Reuters

Španělská fotbalová liga - 25. kolo:

San Sebastian - Eibar 2:2 (14. Juanmi, 67. Vela z pen. - 26. Escalante 26, 90.+3 Pedro León), Málaga - Betis Sevilla 1:2 (39. Fomals - 48. Jonas, 74. Sanabria), Valencie - Leganés 1:0 (29. Mangala).

21:30 Málaga - Betis Sevilla, Valencie - Leganés.