reklama

Hororové Pudilovo zranění. Po kopanci do hlavy skončil v krvi, penalta se nepískala

fotbal, II. anglická liga, QPR - Sheffield Wednesday, Daniel Pudil fotbal, II. anglická liga, QPR - Sheffield Wednesday, Daniel Pudil autor: Twitter
Český obránce Sheffieldu Wednesday si ze zápasu s Queens Park Rangers odnesl monokl a sedm stehů.

Londýn/Praha - S krví zalitým obličejem skončil v utkání druhé anglické ligy český fotbalista Daniel Pudil. Obránce Sheffieldu Wednesday zasáhl kopačkou soupeř z Queens Park Rangers.

"Zahrávali jsme roh na přední tyč, balon letěl trochu níž, tak jsem to chtěl prodloužit na zadní, jenže protihráč mě trefil do hlavy," popisoval Pudil na webu hráčské agentury Ondreje Chovance, jež ho zastupuje.

Sudí Brooks přitom zákrok nepískal! "Nejdříve nereagoval, nakonec po pár vteřinách přerušil hru a šel se na mě podívat. Stříkala ze mě krev. Po zápase jsem za ním zašel a chtěl vysvětlení, proč nepískl penaltu. Podíval se na mě a začal se omlouvat, že to penalta měla být a že udělal chybu," líčil Pudil.

Ke střetu došlo za stavu 0:2, takže případný pokutový kop mohl vrátit Sheffield zpět do hry. "Na Daniela měla být penalta, dostal zásah do hlavy a musel odstoupit," vyjádřil se k momentu také trenér Jos Luhukay.

Krvácející ránu museli lékaři zastavit sedmi stehy. "Oko je nateklé jako blázen, nevím, kdy přesně budu moct hrát, samozřejmě bych chtěl nastoupit už v sobotu," prohlásil Pudil.

Jeho tým se v sobotu představí na hřišti rozjetého Birminghamu. Wednesday jsou momentálně na 14. místě, ovšem ve velmi vyrovnané tabulce ztrácejí jen tři body na šestou příčku zajišťující play off.

reklama