reklama

Idol Salah ukázal velké srdce. Malého fanouška nenechal na holičkách

Mohamed Salah Mohamed Salah autor: Reuters
Jedenáctiletý fanoušek Louis Fowler čekal u tréninkového hřiště Liverpoolu, aby na vlastní oči viděl fotbalové hvězdy týmu posledního vítěze Ligy mistrů. Když z areálu vyjelo Bentley Mohameda Salaha, rozběhl se za ním a na svůj idol mával. V cestě ovšem vášnivému příznivci Reds stála lampa. Školák tak skončil s rozbitým nosem a od krve.

Jeho pádu si ale Salah všiml ve zpětném zrcátku. Zastavil a vydal se zkontrolovat, jestli je hoch v pořádku. Když se ujistil, že nejde o nic vážného, udělal si s ním a jeho bratrem Isaacem Fowlerem fotku na památku.

Útočník Liverpoolu si tak opět naklonil anglické publikum gentlemanským gestem. Přitom nebýt nevlastního otce hochů Louise a Isaaca, nejspíš by se o jeho činu nikdo nedozvěděl. Joe Cooper později dal fotku mladých fanoušků se Salahem na sociální sítě a s příběhem se svěřil i místním novinám Liverpool Echo.

"Kluci na Salaha mávali, když opouštěl areál Melwood, poblíž kterého bydlíme. Celý den se snažili získat fotku s některým z hráčů Liverpoolu," přiblížil pozadí události.

"Louis běžel za autem a ke vší smůle narazil do lampy. Když jsme se snažili zjistit, jak si ublížil, přijel Mo Salah zkontrolovat, jestli je všechno v pořádku," komentoval.

"Byli jsme úplně ohromení, nevěřili jsme tomu, že přijel za námi," popisoval setkání s hvězdným egyptským útočníkem, který se za Liverpool trefil i v úvodním kole Premier League proti Norwichi.

"Salah zraněného Louise objal, ten v tu chvíli úplně zapomněl na své zranění," dodal Cooper se smíchem. "Navíc se pořád omlouval za něco, co vůbec nezpůsobil. Udělal na mě opravdu dojem, je to opravdový gentleman. Chtěl bych mu za mě i za hochy ještě jednou moc poděkovat," vzkázal Cooper.

Úžasný Messiho kousek, nebo počítačový trik? Podívejte se, co ukázal s lahví limonády Úžasný Messiho kousek, nebo počítačový trik? Podívejte se, co ukázal s lahví limonády Čtěte zde
reklama