reklama

Na stadionu v Alkmaaru se zřítila střecha. Možnému soupeři Plzně nadělal potíže vítr

Zřícená střecha na stadionu Alkmaaru Zřícená střecha na stadionu Alkmaaru autor: Twitter
Na stadionu fotbalistů Alkmaaru, kteří můžou být v Evropské lize soupeřem Plzně, se zřítila část střechy jedné z tribun. Nehoda, kterou podle médií způsobil velký vítr, se naštěstí obešla bez zranění, protože na stadionu nikdo nebyl. Areál je až do odvolání uzavřený,

Alkmaar se dostal do nepříjemné situace, protože už ve čtvrtek by měl po bezbrankové remíze z Ukrajiny přivítat v domácí odvetě třetího předkola Evropské ligy Mariupol. V neděli by se zase mělo na stadionu AFAS uskutečnit utkání nizozemské ligy s Groningenem.

"Dokud nebude stadion bezpečný, nemůže se na něm hrát. Ale nerad bych předbíhal, protože to zatím nejde odhadnout," citovala média šéfa klubu Roberta Eenhoorna.

Alkmaar, který v neděli hraje ve Waalwijku, může v případě postupu přes Mariupol narazit na Plzeň. Viktoria však pro postup do závěrečného předkola musí doma odčinit porážku 0:1 z Antverp.

Zastavte ty masakry. Fotbalista v MLS místo oslavy gólu apeloval na kongresmany Zastavte ty masakry. Fotbalista v MLS místo oslavy gólu apeloval na kongresmany Čtěte zde
reklama