reklama

Fotbalovou hvězdu vyhodili z týmu světa. Nabízela, že na hotel přiveze povolné ženy

Yaya Touré v dobách, kdy hrál za Manchester City Yaya Touré v dobách, kdy hrál za Manchester City autor: ČTK
Tak tenhle "vtip" se hrubě nepovedl. Yaya Touré, někdejší opora fotbalové Barcelony či Manchesteru City, nabízel spoluhráčům z výběru světa, že před charitativním duelem ve prospěch dětského fondu UNICEF přiveze spoluhráčům na hotel ženy svolné k sexuálním hrátkám.

Trojnásobný vítěz anglické ligy s Manchesterem City a šampion Ligy mistrů s Barcelonou měl být jednou z největších hvězd výběru světa v tradičním charitativním utkání Soccer Aid, který se bude hrát v neděli na stadionu Manchesteru United.

Jenže ve skupině, kterou mají účastníci založenou na komunikační platformě WhatsApp a jejímiž členy je i několik fotbalistek, zveřejnil nečekaný příspěvek.

"Poslal video nahé ženy ve vaně, která dělala oplzlé věci. A připsal, že může přivézt na hotel devatenáct podobných žen, aby potěšily účastníky zápasu," prozradil zdroj deníku The Sun.

Reakce na sebe nedala dlouho čekat.

Sotva Tourého zpráva prosákla na veřejnost, organizátoři a sponzoři duelu sedmatřicetiletého ženatého otce tří dětí z akce vyloučili. "Bylo to opravdu nechutné. Vždyť je to charitativní akce a jejím smyslem je vybrat peníze pro děti," vysvětloval zdroj britského listu.

"Chtěl bych se omluvit všem, kdo jsou zahrnuti do Soccer Aid, za nemístný vtip, kterého hluboce lituju," omlouval se následně na sociálních sítích Touré. "Bylo to myšleno jako vtip, ale nedomyslel jsem, jak se kvůli tomu mohou ostatní cítit. Během pár minut jsem to smazal a hned se všem ve skupině omluvil," kál se Touré.

"Přijímám plnou odpovědnost. Jsem dospělý muž, který by neměl dělat takové vtipy. Omlouvám se za chybu a přeju v neděli všechno nejlepší akci Soccer Aid," přidal bývalý záložník Pobřeží slonoviny, který do ledna působil v čínské lize.

Tourého omluva:

reklama