Soupeř Slavie z Evropské ligy Villarreal vyhrál ve španělské lize nad Las Palmas 4:0

22. 10. 2017 14:19
Fotbalisté Villarrealu porazili v domácí lize Las Palmas vysoko 4:0. Po bezbrankovém prvním poločase se prosadil Bakambu, na kterého navazázali Mario Gaspar a Sanzone. Druhá branka v síti Las Palmas byla vlastní.
Villarreal porazil Las Palmas 4:0.
Villarreal porazil Las Palmas 4:0. | Foto: Reuters

Valencie - Fotbalisté Villarrealu po remíze se Slavií v Evropské lize zvítězili v 9. kole španělské ligy doma nad Las Palmas 4:0 a mají třetí výhru v řadě. V tabulce poskočili na pátou příčku.

Villarreal dal všechny čtyři branky ve druhém poločase. Skóre otevřel ve 48. minutě pěknou střelou pod břevno z úhlu Bakambu. Následně zvýšil pravý bek Mario Gaspar a hned vzápětí si dali hosté vlastní gól. V nastavení výhru završil střídající Sansone.

Trenér Villarrealu po čtvrteční remíze 2:2 se Slavií udělal v sestavě pět změn a poslal do hry jedenáctku: Barbosa - Mario Gaspar, Alvaro (56. Bonera), Ruiz, Costa - Castillejo (82. Čeryšev), Hernandéz, Trigueros - Fornals - Bacca, Bakambu (71. Sansone).

Španělská fotbalová liga - 9. kolo:

Villarreal - Las Palmas 4:0 (48. Bakambu, 65. Mario Gaspar, 67. vlastní Navarro, 90.+3 Sansone)