reklama

West Ham v euforii. V poháru vyřadil na penalty City, Souček odehrál celé utkání

Hráči West Hamu oslavují postup do čtvrtfinále anglického Ligového poháru. Hráči West Hamu oslavují postup do čtvrtfinále anglického Ligového poháru. autor: Reuters
Fotbalisté West Hamu postoupili do čtvrtfinále anglického Ligového poháru. Londýnský klub, v jehož dresu opět odehrál celé utkání Tomáš Souček, vyřadil na penalty vítěze posledních čtyř ročníků Manchester City. Svěřenci trenéra Pepa Guardioly prohráli v Ligovém poháru poprvé od roku 2016.

Vedle Součka se v dresu West Hamu dostal na hřiště i další český reprezentant Vladimír Coufal, který se už zotavil po zranění třísel. Do hry naskočil jako střídající hráč v 82. minutě. Alex Král je dál mimo hru kvůli koronaviru.

Video: Senzace v Německu. Bayern schytal historický debakl od Mönchengladbachu Video: Senzace v Německu. Bayern schytal historický debakl od Mönchengladbachu Čtěte zde

Postup do čtvrtfinále vybojoval i Liverpool, který porazil 2:0 druholigový Prestonu. Finalista minulého ročníku Tottenham vyhrál 1:0 v Burnley, za které odehrál 60 minut Matěj Vydra.

reklama