30. 3. 2008 12:30
V nudném zápase diváci gól neviděli
Petr Švancara nastoupil s kapitánskou páskou.
Petr Švancara nastoupil s kapitánskou páskou. | Foto: Ludvík Hradilek

Praha - Nudný fotbal viděli v tradičním dopoledním čase diváci pod Žizkovskou televizní věží. Souboj Viktorií branku nepřinesl a oba celky si po remíze 0:0 připsaly po bodu.

S kapitánskou páskou nastoupil do utkání nejlepší střelec Žižkova Petr Švancara, jenž zastoupil vykartovaného Straceného.

V úvodu byli aktivnější domácí, kteří chtěli navázet na předchozí jarní výhry na domácím stadionu. Ve třetí minutě se do vápna probojoval Švancara, ale jeho střela skončila pouze v náručí hostujícího brankáře.

Zlín dobyl Olomouc. Tři body vystřelil Šmahaj

Další příležitost měl Žižkov jen o minutu později. Ze střední vzdálenosti vypálil Kušnír a jeho rána skončila na břevně Krbečkovy branky.

Výraznější podívanou už zbývajících 87 minut nenabídlo a kvalita utkání zůstala daleko za ligovým průměrem. Žižkov tak na jaře doma poprvé nevyhrál, naopak Plzeň bodovala po čtyřech prohrách v řadě.