Asistence Krejčího nepomohla. Boston opět prohrál

14. 10. 2013 21:45
Hokejisté Bostonu prohráli v NHL na svém ledě s Detroitem 2:3. Za domácí si jednu asistenci připsal David Krejčí.
Radost hokejistů Detroitu
Radost hokejistů Detroitu | Foto: Reuters

Boston - Zabrali, ale bylo už pozdě. Hokejisté Bostonu prohráli v NHL s Detroitem na vlastním ledě 2:3 a nezvládl tak už třetí utkání v řadě. Za domácí si jednu asistenci připsal český útočník David Krejčí.

Detroit se díky gólu Zetterberga dostal do vedení už ve 12 minutě, ale záhy odpověděl Eriksson. Vyrovnaný stav ale vydržel jen do druhé třetiny, kdy Detroit odskočil díky Weissovi a Clearymu.

Boston snížil až v 59. minutě po trefě Lucice, ale to už bylo pozdě. Detroit zvládl i následnou powerplay domácích.

NHL:

Boston - Detroit 2:3 (1:1, 0:2, 1:0)

Branky: 15. Eriksson, 49. Lucic (Krejčí) - 12. Zetterberg, 29. Weiss, 31. Cleary. Střely na branku: 30:27. Diváci: 17.565.