FOTO Česká radost, americká zkáza aneb vybojované semifinále

Prohlédněte si galerii z dramatického čtvrtfinále MS v Minsku, v němž čeští hokejisté zdolali tým USA 4:3.
Obránce Connor Murphy a s ním celý americký tým skončil po šedesáti minutách zápase s Českem v roli poražených, o medaile se tak trochu nečekaně popere výběr trenéra Růžičky.
Národní tým si díky třem gólům v přesilovkách ve druhé třetině vypracoval náskok.
A i když se v závěru Američané vzchopili k nástupu, nic to na triumfu českého týmu nezměnilo.
Dvakrát se přitom prosadili při trestu Justina Aldelkadera na pět minut a do konce utkání za zákrok na hlavu, kterým vyřadil ze hry Vladimíra Sobotku.
Reuters Sport Roman Kučera, Reuters, Sport
22. 5. 2014 18:35
Prohlédněte si fotogalerii z dramatického čtvrtfinále MS v Minsku, v němž čeští hokejisté zdolali tým USA 4:3.