reklama

Hokejistu Krenželoka bodli v restauraci nožem do břicha

Lukáš Krenželok Lukáš Krenželok autor: ČTK
Během rodinné oslavy v pátek v rodné Ostravě utrpěl při incidentu v restauraci zranění břicha, s nímž útočník extraligového Liberce leží na traumatologii.

Ostrava - Hokejový útočník Lukáš Krenželok je s bodným zraněním v nemocnici. Během rodinné oslavy v pátek v rodné Ostravě utrpěl při incidentu v restauraci zranění břicha, s nímž útočník extraligového Liberce leží na traumatologii. Informuje o tom dnešní Blesk.

Jednatřicetiletý hokejista nemá poškozeny důležité orgány a incident by neměl ohrozit jeho hokejovou budoucnost. "Zatím ale nemůžeme předjímat, kdy bude moci začít trénovat. Hlavní je, že by měl být v pořádku," řekl Blesku mluvčí libereckého klubu Martin Kadlec.

Krenželok strávil většinu extraligové kariéry ve Vítkovicích, čtyři sezony pak odehrál za pražskou Slavii. S Libercem měl 1. června zahájit přípravu na ledě. "Během placení (v restauraci) došlo k incidentu, který vyústil tím, že byl Lukáš bodnut. Jen díky obrovskému štěstí nebyly zasaženy žádné důležité orgány. Píchli ho asi pět centimetrů vedle jater a je mimo ohrožení života," cituje Blesk anonymní zdroj.

reklama