reklama

Jágr zdaleka nekončí. Floridě se upsal na další rok

Jaromír Jágr. Jaromír Jágr. autor: ČTK
Jaromír Jágr si prodlouží svoji kariéru v NHL minimálně o rok, o který dnes prodloužil kontrakt s Pantery.

Sunrise - Jaromír Jágr ani ve 44 letech nepomýšlí na konec kariéry. Fenomenální český útočník se upsal na další sezonu s Floridou. Klub NHL to oficiálně oznámil dnes. Podrobnosti kontraktu nebyly zveřejněny.

"Jaromír je hráč do Síně slávy a po boku Aleksandra Barkova a Jonathana Huberdeaua prožil skvělý rok. Jeho statistiky hovoří samy za sebe, je na třetím místě historických statistik v počtu bodů i vstřelených gólů. V našem týmu byl ve výborné kondici a jsme nadšení ze zprávy, že bude v dresu Panthers pokračovat," uvedl generální manažer Floridy Dale Tallon.

Na Floridě se nam líbí . Proto jsem rád, že jsem se s Panthers dohodl na prodloužení smlouvy o další rok.

Zveřejnil(a) Jaromír Jágr dne 5. květen 2016

Jágr se v nedávno skončené základní části stal nejstarším hráčem NHL, který dokázal překonat metu 60 bodů. K 27 brankám přidal ještě 39 nahrávek. Je mezi kandidáty na trofej Billa Mastertona za vytrvalost, sportovního ducha a oddanost hokeji.

"Jaromír má neuvěřitelný vliv na naše mladé hráče a byl klíčovým hráčem naší ofenzivy. Jsme šťastní, že je tu zpět s námi," přidal trenér Panterů Gerard Gallant.

Úspěšné tažení floridského klubu základní části nebylo završeno povedeným play off. V boji o Stanley Cup vypadl už v prvním kole s New York Islanders.

reklama