reklama

Kladenští Rytíři hlásí posilu! Přichází Sacha Treille

Sach Treille v minulé sezoně oblékal dres Sparty Sach Treille v minulé sezoně oblékal dres Sparty autor: Lenka Rybaříková
Hokejový útočník Sacha Treille se po dvou letech strávených v pražské Spartě vrací do Kladna.

Kladno - Hokejový útočník Sacha Treille se po dvou letech strávených v pražské Spartě vrací do Kladna.

S Rytíři podepsal pětadvacetiletý francouzský reprezentant roční smlouvu s jednoletou opcí. Klub o tom informoval na svých internetových stránkách.

"Sacha je pro nás významnou posilou. Slibujeme si od něj dobrý pohyb, důraznou hru hlavně v předbrankovém prostoru a určitě i zlepšení produktivity. Měli jsme o jeho příchod zájem už v průběhu loňské sezony, kdy ovšem k dohodě ještě z různých důvodů nedošlo," uvedl sportovní manažer Rytířů Kladno Martin Vejvoda.

"Jsem rád, že jsem se dohodl na kontraktu právě s Kladnem. Při mém rozhodování hrálo roli také to, že se vracím do známého prostředí. Na nový ročník se už teď velmi těším," řekl Treille, který v sezoně 2010/11 v kladenském dresu v české extralize debutoval.

Treille v uplynulém ročníku v dresu Sparty, kde se setkal i s bratrem Yorickem, nasbíral ve 35 zápasech 10 bodů za pět branek a pět asistencí. Celkem má v české extralize ve 103 duelech na kontě 38 bodů za 23 gólů a 15 přihrávek.

Účastník šesti mistrovství světa elitní kategorie, který je odchovancem Grenoblu, před příchodem do extraligy hrál také ve Švédsku v druhé nejvyšší soutěži za Nybro, Karlskogu, Malmö a také v Elitserien za Färjestad.

reklama